Bugun...Abdullah Avcı: ''Arda Turan Transferi Kolay Değil!''

Tarih: 10-01-2018 14:03:53 Güncelleme: 10-01-2018 14:06:53 + -


Fifex, üçüncü gününde Abdullah Avcı'yı ağırladı. Avcı, meslektaşlarıyla önemli taktik bilgileri paylaştıktan sonra Arda Turan transferi hakkında da bilgi verdi.


Abdullah Avcı: ''Arda Turan Transferi Kolay Değil!''

24.Uluslararası Pro-Lisans AntrenörGelişim Semineri ile Futbol Endüstrisi Forum ve Fuarı (FIFEX) üçüncü ve son gününde (10 Ocak) de önemli isimleri konuk etti. Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından organize edilen etkinlikler 3 gün boyunca antrenörleri, futbolcuları ve futbol endüstrisinin temsilcilerini ağırladı.

 

FIFEX'in üçüncü gününde, Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, 'Futbolda veri analizinin karara etkisi' konulu sunumunda, Avrupa kupalarındaki karşılaşmalarından örnekler vererek antrenörlere doğru ve yanlışlar hakkında bilgi verdi.

 

Arda transferi kolay değil

 

Abdullah Avcı, Arda Turan transferiyle ilgili "Kolay transfer gibi durmuyor" dedi. Arda'nın kariyer planları süresince hep görüştüklerini söyleyen Avcı, "Arda için problem olacağını düşünmüyorum ancak Barcelona ayağı kolay bir ayak değil" yorumunda bulundu.

 

Avusturya Futbol Antrenörleri Birliği'nden önemli misafir

 

Futbolu Geliştirme ve Oyunda Pozisyon konulu oturumda ise Avusturya Futbol Antrenörleri Birliği Spor Direktörü Willibald Ruttensteiner futbolun felsefesinden ve önemli taktik trendlerinden bahsetti.

 

Yaralanmaların nasıl önlenebileceği tartışıldı

 

"Sakatlık Öncesi Önlemler ve Sonrası Fizik Tedavi" konulu panelde ise Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü'nden Bölüm Başkanı Prof. Dr. Tülin Düger, Prof. Dr. Volga Bayrakcı Tunay ve Prof. Dr. Zafer Erden, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü'nden Yard. Doç. Dr. Serkan Usgu ile Technogym Bilimsel Araştırma ve İletişim Müdürü Prof. Dr. Silvano Zanuso konuştu.
Bu haber 1175 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER FUTBOL Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
YUKARI